| Penciuc_Loredana_1999 a întrebat:

Cum îmi dau seama dacă mă place un băiat?
Cum sa-l fac pe băiat sa-mi spună Te iubesc?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ii propui pur si simplu o plimbare in doi. Daca accepta are/simte anumite sentimente fata de tine. Daca se eschiveaza si invoca argumente puerile va fi dovada ca nu doreste sa deveniti un cuplu. "Te iubesc "va fi rostit la un moment dat pe parcursul relatiei si asta depinde in cea mai mare masura doar de tine.Succes.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Roaga-l frumos si poate ai norocul sa-ti indeplineasca dorinta.

| Anna121 a răspuns:

Esti atenta la gesturile lui, cum se comporta cand este cu tine, daca iti evita privirea atunci cand ii vorbesti, asa poti afla daca te place. Nu-l poti face sa-ti zica din prima ca te iubeste, aceste cuvinte nu sunt chiar atat de usor de zis, ele vin cu timpul, cand relatia este serioasa.

| Manda97 a răspuns:

Nu il poti face tu. daca te iubeste iti va spune fara sa te chinui tu.