| anducu a întrebat:

Cum imi dau seama daca tin la un baiat? prin ce sentimente?

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Daca pui binele lui inaintea binelui tau, ii cauti mereu compania si simti acel ceva special cand este in preasma ta.

| Firefly a răspuns:

Tii la un baiat daca incepi sa te emotionezi in prezenta lui, inima incepe sa iti bata, nu poti sa il minti, te bucuri cand esti in preajma lui, iti lumineaza ziua de fiecare data cand te intalnesti cu el.

| Vizitiul a răspuns:

Prin simplul fapt ca-l doresti alaturi de tine, iar cand isi face aparitia devii agitata, incerci sa-i atragi atentia apeland la diferite gesturi, vorbe etc.

| Didw a răspuns:

Buna :*
Pai. iti bate inima pentru el blushing, te comporti mai ciudat cu el, ai fluturi in stomac, iti vine sa stai doar dupa el, esti geloasa cand sta cu altcineva.
Cam astea sunt sentimentele thinking Succes kiss