| mada_5301 a întrebat:

Cum imi fac cont pe youtube?

va rog ajutati-ma straight face

mersi mult:*:*

Răspuns Câştigător
| ByBySwEetY a răspuns:

Intri pe www.youtube.com

scrie in coltul din dreapta paginii (sus) Create Account dai click.
Username :numele tau
Location: din ce tara esti
Date of Birth : ziua, luna, anul nasterii
Gender : gen (feminin/masculin)
si dupa aceea trebuie sa dai click pe "I accept "

apoi poti sa iti creezi propriile video`uri pe youtube :D

2 răspunsuri:
| Sasha_2764 a răspuns:

Sus in dreapta scrie create a count si iti v-a cere un email parca, te vei descurca :
http://www.youtube.com/create_account?next=/
uite unde poti intra ca sa iti faci cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa dai un comentariu la un filmulet si apoi vezi ca zice sa sa-ti faci cont si iti faci ca scrie acolo toate ...cred ca stii ca sa complectezi...
P. S: Cadn iti va cere nr. de telefon sa scrii nr. tau de telefon pentru ca iti vor trimite prin sms un cod de care ai nevoie pentru. a-ti face contul pe youtube.winking
Bafta! big hug big grin