| dedesh a întrebat:

Cum imi fac public blogul? cand il caut pe google, nu imi aparesad. dar la adresa apare. Dau fundita celui mai rapid raspuns!

p.s.sa fie si bunbig grin

4 răspunsuri:
| zMaddy a răspuns:

Poi ca sa iti publici blogul trebuie sa fiisigura ca atunci cand il faci sa bifezi casuta cu"doresc sa-mi apara numele blogului pe google" sau ceva de genul asta.Ca sa-ti apara asta trebuie sa te autentifici si sa dai la "Design" o sa ti se deschida o alta pagina si trebuie sa dai la setari si sa dai in jos o sa vezi ca o sa srie 'Permiteţi motoarelor de căutare să vă găsească blogul?' si dai da. Atunci o sa-l gaseasca. Funda?

| m2704 a răspuns:

Http://amuzamentul.blogspot.com/ trebuie sa il postezi in mai multe locuri

| Dolinschi_Sergiu_1991 a răspuns:

SEO optimizare trebuie să faci!
www.blog.chinatea.ro