| Nfs12 a întrebat:

Cum imi fac si eu profilul la facebook ca cel al aceste pers. http://www.facebook.com/dragos.george92
?

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Http://www.facebook.com/about/timeline dai jos pe "get timeline"

| EvilThoughts a răspuns:

Http://www.facebook.com/about/timeline
Apesi jos pe get timeline si dupa te descurci dar iti dau un sfat:
Si eu am profilul asa si nu-mi prea place.Este complicat sa umbli pe el si nu-ti mai apare familia, doar prietenii...dar nu ma mege dezactivata si alt cont nu vrea sa imi fac pentru ca am deja 600 de prt...deci ai grija.Gandeste-te bine inainte.:*Bafta:P

| ela23nice a răspuns:

Prin Timeline big grin