| valyutzu a întrebat:

Cum imi fac un site de muzica sau de jocuri pe care sa am si chat?

19 răspunsuri:
| DoomNEzeu a răspuns:

Este foarte greu, mai ales daca nu ai nici un habar despre asta.In primul rand iti trebuie sa ai un server si multe alte chesti, coduri, java script, cod html sa le sti ca in palma

| YLLL a răspuns:

Poi. asta nu stiu. dar este un site www.xat.com. unde iti faci chat si acolo poti sa pui muzica, poze, jocuri etc :D

Bafta
:*

| valyutzu explică:

Am chat dar cum pun muzica pe el atunci

| valyutzu explică:

Jocuri scuze

| valyutzu explică:

Poi cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu iti faci un site pui jocuri si ce vrei u si mai adaugi un chat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai deja ma doare capu...
mie dati`mi un site si sa scrie in ROMANA ca de...
app site cu jocuri vreau si eu sa`mi fac si pe xat nu merge ca am incercat...
dar am avut post de radiobig grin
as fi vrut sa iti sugerez sa faci pe piczo dar iti terbuie cant sa intri si asa nu-l vad toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sati bagi muzica dupa youtube sau poze intra pe www.webnode.ro si iti faci acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum in pun muzica pe chat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi pun o chestie pe care sa pot vorbi cu toti care intra pe site meu, am site pe http://www.webgarden.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.webs.com gasesti tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta ca mine handicapatule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte usor ca sa pui jocurii baga id-u meu elaciy_hackers2010 si te voi ajuta sa faci un site cu jocurii si sa pui si chat pe el vb pe mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da`ti 2 palme si ai facut site cu muzica si cu ce vrei tu

| cristina12310 a răspuns:

Pai site iti faci pe www.webgarden.ro si xat pe www.xat.ro ca sa postezi jocuri pe site / xat pe site dai click pe adauga fisiere flash si scrii url-ul sau ceva de genul si pentru muzica dai import video / iimport video by youtube P. S: este gratuit sa iti faci site pe webgarden

| csaby30 a răspuns:

hai si tu acum pe chat pe http://xat.com/csabysiprieteniadevarati si stai cu noi pe chat mai mult pe chat da si tu mai departe cu mass pls pls

| neamtu_9731 a răspuns:

Foarte simplu daca cunosti da ca nu dai cu baniiiiii