| Densis a întrebat:

Cum imi pofta suprima pofta de mancare? Simt nevoie sa mananc din 2 in 2 ore si nu e normal. Daca o s-o tin tot asa o sa ma ingras foarte mult si nu este necesar corpului meu.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Hidrateaza-te pentru ca de asta ti-e foame non-stop.Bea o data la 1-2 ore un pahar mare cu apa si o sa te ajute sa astepti pana la masa si sa nu mai mananci asa des.

1 răspuns:
| LittleHobbitLover a răspuns:

Un pahar de apă și aștepți să dispară foamea! Am slăbit mai bine de 10 kg așa!
Numai bine!