| DOar a Lui->V@lentin@<- a întrebat:

Cum imi pot afla adresa de mail adic stiu ca atunci cand mi-am facut id-ul de mess mailul era acelasi cu numele id-ului, dar am vrut sa imi fac cont pe TPU si cica imi trimit un mail de confirmare dar nu il primescsadCe sa fac?

Ms:X

2 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Zi`mi id si iti dau adresa de e-mail happy

| kaya a răspuns:

Emailul este acelasi cu numele id-ului numai ca dupa id pui @yahoo.com( ex valy_valy@yahoo.com sau cum ti l-ai facut tu @yahoo.de etc)si pe TPU bagi emailul si parola si cand intri pe messenger iti va aparea ca ai un email happy