| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot da seama ca un baiat ma place? Sau cum sa ii arat ca il plac? big grin

PAPIOOON :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simti asta, nu trebuie sa iti explice nimeni.
Si el la fel, o sa isi dea seama daca tu il placi prin felul in care te comporti, fara sa vrei pe langa el.

| lady2in4black a răspuns:

Iti vei da seama ca ii va place de tine, atunci cand vei vedea ca se va uita lung dupa tine, ca se va baga in seama cu tine, ca te va cauta, va face rost de numarul tau, de id-ul tau de mess, de fb-ul tau, atunci cand iti va zice ca va vrea sa va cunoasteti mai mult, va trebui sa iti dai seama ca te place. Si tu, tot prin cele scrise mai sus poti sa il faci sa ii placa de tine. Baga-te in seama cu el, atrage-i atentia, fii amuzanta cu el, comunicativa etc... big grin Sper ca ti-am fost de ajutor.big grin

| Teolps a răspuns:

Daca un baiat te place..incepe sa te bage in seama des, sa te intrebe despre mai multe lucruri..si daca ajunge sa-ti puna o intrebare de genu: Daca ai prieten, sau cand ai avut ultima relatie..inseamna ca vrea sa se combine cu tine e clar.Iar asa fara sa vorbiti..deobicei eu unu ma uit insistent la o fata cand o plac ..Acum nu stiu, poate e mai timid..habar nu am.Iar in cazul tau, iti recomand sa te uiti atent in ochii lui, isi va da seama happy