| olii a întrebat:

Cum imi pot da seama daca fostul prieten mai tine la mine? funda.

Răspuns Câştigător
| maryngeorge a răspuns:

Aha faci in urmatorul fel nu-i mai dai niciun semn, nul suni nu vb pe mess cu el nul bagi in seama, daca el mai tine la tine te va intreba te va cauta, daca nu te cauta inseamna ca nu vrea sa vb cu tine sad deci nu mai tine la tine sad,
Iar daca te cauta inseamna ca el inca nu vrea sa te uite inca tine la tine, si nu uita indiferenta doare foarte tare

5 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Il intrebi...simplu,nu?

| lolly_3072 a răspuns:

Poiii, intra si uh in vorba cu el si vezi ce spune, cum se comporta cu uh si daca uh te simti bine vorbind cu el inseamna ca tine la uh in continuarelove struck
baaaaaaaaaaaafta din partea lui lolly>:d

| Kylexy a răspuns:

Draga mea daca te-a lasat, nu mai tine la tine poate tine doar ca la o amica nu iubita.

| DeeaBlondiii a răspuns:

Pai pakaleste-l ca ai pe altcineva, iar daca e gelos inseamna ca mai tine la tine:*

| maya_9227 a răspuns:

Stai cu alt baiat de fata cu el si vezi daca se uita urat sau...se uita cu o fata de ai "ce cauta ala cu ea" inseamna ca inca te placewinking