| GiGikaaa_1923 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca un baiat ma place dar el incearca sa nu imi arate asta? >:"

2 răspunsuri:
| Biia a răspuns:

Pai, de obicei iti dai seama daca un baiat te plc din felul in care vbeste si se comporta cu tine. Daca uh banuieste ca te'ar place iar el iti ascunde asta.pai,cred ca ar trebui sa'i arati ca poate avea incredere in tine si poate asa o sa'si deschida inima in fata ta. E o chestiune de timp si clar, difera de la persoana la persoana. Timpul de obicei le rezolva pe toate si daca acum iti ascunde, nu poate dura la infinit, si la un moment dat o sa iti spuna.
Take care!kiss

| smile a răspuns:

BUNA! Pai depinde de baiat fiecare are modul sau specific.Majoritatea stau mereu pe langa respectiva, o ajuta se comorta frumos, ii face complimente cat mai dese si incearca sa fie cel mai bun prieten al tau.SUCCES