| AndreeaZM a întrebat:

Cum imi pot da seama sigurr ca un baiat ma place? Chiar daca este cam gagicar happy

3 răspunsuri:
| andra181988 a răspuns:

Vorbeste cu el si urmareste-i reactiile. daca te place o sa fie ori foarte dragut ori o sa faca pe smecherul.

| alexandra19961996 a răspuns:

Nu poti mai ales daca e gagicar..ala se da la toate fetele laughing

| Cigarettă a răspuns:

Dacă te tachinează, te priveşte "intens", îţi zâmbeşte mai mereu, face glume pe seama ta, te tot strigă mai mereu. Asta înseamnă că te place laughing.