| dascalu_7622 a întrebat:

Cum imi pot face o galerie a pozelor pe blog. spot? am vazut la celelelte bloguri galerii foto ...va rog frumos!

1 răspuns:
| slam a răspuns:

Cand vrei sa postezi ceva nou, ai intr-un chenar chiar sus niste elemente...font, culoare pentru scris etc...iar la sfarsit, chiar la sf ai o radiera. inaintea radierei ai o casuta pentru filmulete si inaintea ei ai o caseta pentru poze.
in momentul cand apesi pe acea caseta iti da o fereastra unde trebuie sa incarci poza...ori din calculator ori de pe web.
dai click pe browse, iti alegi poza si dai "incarcati imaginea"
apoi final si gata...
si pui poze cate vrei
sper ca ai inteles ce am vrut sa spun
O seara frumoasa!