| MaAarYa a întrebat:

Cum imi pot face prietenu sa aiba incredere in mine ca inainte... daca si-a pierduto din cauza unde-i faze, pentru ca nu a fost cu intentie si nu sunt genu care sa nu fie de cuvant, si acum spune sa ii dovedesc ca sunt de incredere dar nu stiu cum a zis ca sa ii recapat increderea?

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Increderea se obtine dovedindu-i celuilalt ca sti sa pastrezi numai pentru voi anumite momente, care va apartin.Multe fete incredinteaza,,prietenelor,,anumite trairi cu prietenul lor, iar acestea,, rasufla,, si-l fac sa se simta prost. Uneori nu e greu sa-i spulberi increderea cuiva, pe care o dobandesti greu. Discuta cu el momentul si promite-i ca nu vei repeta greseala.

| DiazAndreea a răspuns:

Incearca sa te tii de cuvant, dar timpul va rezolva aceasta mica problema, sunt altele si mai grave, asteapta sa mai treaca un timp