| entzückendesKätzchen a întrebat:

Cum imi pot modifica hainele? blugi, tricouri, etc. vreau sa le fac mai vesele. ce as putea folosi? funda sh o haina modificata

2 răspunsuri:
| Mihaibun a răspuns:

La blugi ii tai si tu cu foarfeca un pic in unele locuri iar la tricouri sunt unele magazine care iti poate pune pe tricou un desen mare sau mic ce vrei tu poate sa iti puna si poza cu cineva care vrei tu, ii aduci o poza iti face copie la ea si ti-o imprima pe tricou, in general tricoul trebuie sa fie mai simplu alb sau negru fara desene multe pe el

| Marcu_Lavinia_2001 a răspuns:

Hey uite aici o idee. Eu mi-am facut cateva tricouri asa! :)
https://www.youtube.com/watch?v=LfQgqqRpB30