| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot petrece timpul liber?

7 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Mergi la un film cu prietenii, la un suc, citesti o carte...

| just|breathe a răspuns:

Citind.

| DonGiovanni a răspuns:

Sex

| blackcat_3605 a răspuns:

Citesti, te uiti la un film sau la tv, stai pe net, asculti muzica, iesi cu prietenii in oras.

| naviDIabLO a răspuns:

Daca ai prieteni

| Dragosgan a răspuns:

Poti iesii in oras cu prietenii, asta fac eu cel mai des.Sau poti raspunde pe siteul nostru, TPU. Poti sa navighezii pe net, vorbesti pe mess, ascultii muzica, mananci ceva dulce... dar tu alegi ce faci.Nu poate sa te programeze nimenii. Tu trebuie sa faci ce vrei tu.Doar timp liber sa ai.

| viorel13 a răspuns:

Dormi.