| мιcнєℓℓє a întrebat:

Cum imi pun cantaretii preferati, filmele preferate pe facebook? Am uitat! Fundita! happy

Răspuns Câştigător
| Colors a răspuns:

Ca sa pui ce filme iti plac sau altele, intri la profilul tau la informatii acolo iti va arata unde inveti, numele, data nasterii si altele mai sus in stanga unde scrie numele tau iar langa informatii dar click pe informatii si iti va aparea o lista unde vei alege "aprecieri" apoi... iti vor aparea aprecierile si dai "editeaza " din dreapta

1 răspuns:
| YoBuDy a răspuns:

Intri pe profilul tau iar in stanga unde ai informatiile: De unde esti, ce scoala ai facut, cu cine esti intr-o relatie; dai clic acolo si modifici datele!