| snackk41 a întrebat:

Cum imi recastig increderea in prietena daca aceasta sustine ca am mintito si plec de la sansa ZERO?

1 răspuns:
| snackk41 explică:

Toata treaba o fost ca ea mi-a spus ca merge sa invete cu o prietena intr-un club si am vb cu ea si m-am dus s-o vizitez doar ca sa-i fac o surpriza...surpriza o fost insa d partea mea cand am gasit-o la masa cu o gramada de persoane si am intrebat-o daca ea asa invata nestiind ca ea so mai certat cu o prietena buna si cu mama ei. Abia daca mo bagat in seama si m-am enervat si am plecat la masina unde am fumat ca sa ma calmez primind mesaj de la ea intrebandu-ma unde sunt si i-am spus ca plec acasa si ca o las sa continue cu invatatul.la care mia rasp sa o las cu totul.Mam intors la ea si am incercat sa rezolv totul sa fie ok si nu i-am spus ca m-am enervat si ca de aia am plecat ci i-am spus un alt detaliu mai mic ca mi-am uitat un telefon in masina si de aici o plecat totul si azi abia dk mai ma baga in seama spunand ca am mintito si ca nu-i mai pasa d nimic din ce spun si ce fac.ce solutii am?