| anddclaus a întrebat:

Cum imi schimb avatarul?

funda

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

În stânga paginii apar nişte opţiuni. Tu alegi opţiunea "editare profil", după care "selectează imagine profil", "răsfoire" şi gata!
Baftă!

3 răspunsuri:
| DdoarEuuu a răspuns:

Deschis fereastra unuia din lista ta. dai cc acolo unde iti apare tie poza jos. dupa aia mai dai o data clic tot pe aia de sus. dai broawse iti alegi poza dai open *sau ma rog cum apare la tine) dai ok iti apare oz in chiestia aia cu toate dai clic pe ia si ok si gata.
FUNDA

Elianna
| Elianna a răspuns:

Editare profil-->Selecteaza imagine profil--> Rasfoire.

| anddclaus explică:

Nu gasesc editare profil