| NUUSTIU a întrebat:

Cum imi schimb parola de la id? Urgent Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Dai click sus la messenger > my account info.Scrii parola, te loghezi si undeva mai jos scrie 'Change your password'. Apoi scrii parola actuala si inca de 2 ori parola cea noua.
Pa, pa.

| Dydy2306 a răspuns:

Deasupra avatarului la,, Messenger''->My account infhiroiti scrii parola->Change your Password

Sper ca te-am ajutat. Funda?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand ai messengerul deschis acolo la el sus scrie "messenger"-->My Account Info--> Intrii acolo (adica dai sign in)--> si acolo unde scrie cu mov "Sign-In and Security" dai Change your password. Sper ca ai inteles