| Andreea_Dienutza_1997 a întrebat:

Cum imi schimb parola pe ask daca nu o mai stiu pe cea veche? dau fundita.puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AliceCorina13 a răspuns:

Pai cand dai pe autentificare, mai jos iti arata " Ai uitat numele de utilizator sau parola? " dai acolo si te pune sa scrii e-mail-ul pe care l-ai pus prima data cand ti-ai facut cont pe ask. il scrii, si dupa vei primi pe mess o noua parola, sau ceva de genu, dar pe mess o sa primesti ca sa poti comfirma. si gata.