| JOJO19 a întrebat:

Cum imi schimb poza de la contul TPU.raspuns urgent!

5 răspunsuri:
| Catalina13_8929 a răspuns:

Pai in stanga ai niste meniuri.da'i la editare profil.si inainte de salveaza profilul scrie:selecteaza imagine profil.si dasi click pe choose file. apoi alegi imagineaa:* funda?batting eyelashes

| Lyiia a răspuns:

Buna bicstonim971!
Uite aici pas cu pas:
-cand te loghezi iti apare"Logat la bicstonim971'',iar mai jos ai"vizualizare profil","Editare date logare" etc. pana la "Logout".
-Tu apesi pe "Editare profil"
-acolo iti apare sa editezi sexul,mailul etc. si la un moment dat iti apare o casuta cu "browse". Acolo iti schimbi imaginea
-apesi pe "browse"si iti alegi imaginea pe care o doresti din calculatorul tau,apoi apesi pe Salvare, sau ceva de genulaughing
Daca nu intelegi ceva, trimite-mi un mesaj privat.
Succes!

| adriana996 a răspuns:

Este in stanga paginii ceva portocaliu unde scrie locat ca bicstonim971 (de ex) si scrie: vizualizare profil, editare date logare editare profil, mesaje...etc.Tu da la editare profil si jos acolo, inainte de "salveaza profilul" scrie : "selecteaza imagine profil" da clic acolo ca ai o casuta mai jos, si iti apare o fereastra de unde poti sa iti alegi poza din calculator unde o ai salvata. Sper ca te-am ajutat happy

| jbAndreutza a răspuns:

Pai apesi pe EDITARE PROFIL si undeva pe acolo scrie CHoose File apesi acolo si iti schimpi poza. Funda plssss

| Radioactive a răspuns:

E un chenar, in stanga paginii in care scrie "Logat ca...(in cazul tau "Bictsonim971"), depinde si daca e deschis. Daca e deschis, sub el se afla o lista si iti mai arata si punctajul. Daca e inchis, tu dai clicl pe patratelul cu "+" in el. In fine, mergi la "Editare profil" si jos e despre imaginea de profil pe care o selectezi din computer. Daca n-am fost destul de explictita, descurca-te la link-ul asta: http://www.tpu.ro/site-users/edit/. :)