| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi setez limba la Opera?

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Dai clic in stanga sus pe simbolul de la opera se va deschide o fereastra cu mai multe functii, printre care gasesti si settings, te duci cu sageata mousului pe aceasta rubrica(settings) fara sa dai clic se mai deschide o fereastra si aici exista rubrica de preferences, dai clic pe ea si se mai deschide o fereastra cu mai multe optiuni printre care ultima este linguage, dai clic pe ea si alegi din multitudinea de limbi de acolo limba romana sau o alta limba la alegerea ta, dupa care dai ok din josul ferestrei si problema este rezolvata.

6 răspunsuri:
| Georgie a răspuns:

La instalarea prog. trebuie sa iti apara sa setezi limba. Sper ca ti'am fost de ajutorwinking.

| KiryuZero a răspuns:

Nu sepoate fraiero

| KiryuZero a răspuns:

Esti o ratata

| KiryuZero a răspuns:

Ba ii am dar cum sa imi tin cumpatul in fata unei parvenite ordinare cum esti tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@pokemonextrafan2010, ai un raspuns foarte ''inteligent'', demn de TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@pokemonextrafan2011, mai vezi-ti de lungul nasului si de cei 7 ani de acasa.