| abcdc a întrebat:

Cum imi sterg contul de >facebook?big grinfunda.big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna " ABCDC"! Am sa te ajut eu sa stergi contul de Facebook! Primul pas este sa intri in profilul tau, apoi dai la " CONTUL MEU" ( sus in dreapta) -> Setari si jos scrie "Dezactivează cont" iar u dai un singur click pe "Dezactivează" care se afla putin la dreapta si are culoare albastra! Mult succes! daca nu ai reusit lasa-mi un mesaj

2 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

1) te duci sus in drepata in colt und scrie CONT
2)dai clik si te duci la SETARI CONT
3)dai clik si la ultima chestie .jos und iti arata,treb sa scrie DEZACTIVEAZA CONT...
4)dai clik,si dupa te vei descurca big grin
bafta !

| abcdc explică:

Mss:*sper sa meargahappy