| thegreatgatsby a întrebat:

Cum imi sterg contul de pe sunphoto.ro?

Răspuns Câştigător
| Deeaa a răspuns:

Pai dai pe CONT si jos jos scrie STERGERE! Iti scrii parola si dai steregere si papa cont

50 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu.ai acolo "cont" si in jos este sterge cont! dai acolo si vezi tuh pasii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, dai pe cont, dupa aia dai pe stergere cont, iti scrii parola si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e usor dar de ce sa mi-l sterg eu nu am incercat deci nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei stiu cum e usor fraiere/o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off off am avut la conturi o gramada!

Fi atenta:
Dai la cont si dai jos de tot unde scrie"Stergere cont"
Si bagi parola de la cont!

Si asta este!

Cu drag
XoAnuTza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu.
Tot ce trebuie este sa intri pe cont.
Dai pe cont.
Dai jos de tot unde scrie sterge cont.
O sa iti ceara parola.
Si gata.
Ti l-ai sters.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu

| xAlexis a răspuns:

Unde scrie numele tau de exemplu tu la sunphoto ai xxdulcicaxx nu stiu in fine sai pe numele tau acolo unde scrie ''Buna si numele tau'' sau click acolo si iti apare stergere cont introduci parola si gata

| onikangel a răspuns:

Pai intri la cont si dai jos la stergere cont, apoi iti scrii parola si dai pe serge cont, astepti si iti apare cont sters.

| Onitzza a răspuns:

Pai apesi pe cont si apoi scrii parola de la cont si se sterge contul

| YoPOFOleTz a răspuns:

Sub poza scrie cont sau profil dai acolo si mai jos scrie sterge cont si dai apoi bagi parola si gata.

| n0name_3512 a răspuns:

Nu stiu.Si eu am aceeasi dilema :-

| InoYamanaka a răspuns:

Scrie sus,, esti intrata ca jdjjdsj de ex. mai spre dreapta scrie iesire dai acolo si gata.

| andreeamiley_4722 a răspuns:

E usor cand intrii pe pag u te duci la cont si vezi ca jos iti apare stergere cont apesi si gta sad

| toxicgirl_6015 a răspuns:

Pai intri pe contul tau si sus scrie esti intrata ca "..." si apare si "iesire" si dai "iesire" si nu mai intri niciodata pe el :d

| crissa_8405 a răspuns:

Pai, dai pe "cont" si apoi"sterge cot" scrii parola si contul e sters

| crissa_8405 a răspuns:

Pai , dai pe "cont" si apoi"sterge cot" scrii parola si contul e sters

| Andra_7147 a răspuns:

Pai dai la pagina mea apoi dai in partea stanga sub avatar la cont si jos acolo scrie sterge contul si dai acolo.

| lady11 a răspuns:

Sal am si eu cont pe sun photo iti spun eu trebuie sa dai unde scrie cont la tine pe pagina iti da mai multe detalii dupa aia dai unde scrie sterge contul sua care scrii parola de la cont si dai sterge si gata e simplu asta e tot noroc draga

| Elikk a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa iti stergi contul de pe sunphoto trebuie sa dai la cont si jos de tot are optiunea sterge cont, apesi acolo pui parola si ti l-ai sters!

| kriss_7346 a răspuns:

Pai,in primul rand trebuie sa:cand iti deschizi contul sunphoto acolo unde scrie prieteni, mesaje, acolo langa avatarul tau scrie si cont. Apesi pe cont si apoi dai pe sageata in jos si in partea stanga a ta apare STERGE CONT. fundita