| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi sterg profilul de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Hhsygfn a răspuns:

Alege optiunea:
1."Contul meu"
2."Setarile contului".Iar apoi alegi ultima optiune "Dezactiveaza cont". Sper ca te-am ajutat.winking

5 răspunsuri:
| arodoeht96 a răspuns:

Sus in dreapta la contul meu apare setarile contului, dai clik si ultima optiune este dezactivarea contului...big grin funda!?

| nadia13 a răspuns:

Vallery,magda, arodoeht si alinutza93 va multumesc ca m-ati ajutat pacat ca nu pot sa aleg decat un raspuns castigator nu m-am putut hotari asa ca am tras la sort ceilalti au vot

| magda_2539 a răspuns:

Deci... sus in dreapta scrie contul meu. intri si dai la privacy apoi ultima data trebuie sa dai dezactivare cont. urmaresti indicatiile si se sterge. succes! funda? big grin

| Alinutzu93 a răspuns:

Contul meu => Setarile contului =>Dezactiveaza cont