| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi sterg un cont de pe Hi5? Urgent va rog! crying

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Intri pe profilul tau hi5
Apoi dai click pe "cont" (chiar langa notificari, sus in dreapta paginii)
Din meniul care iti apare dai click pe setari. Iti apar informatii despre cont, "sincronizeaza conturi" unde te poti conecta pe facebook, si mai jos optiunea "Anuleaza contul"
Click pe "iti anulezi contul hi5"
Apoi pe "Da, vreau sa imi anulez contul hi5".
Aici iti cere sa introduci parola contului dupa care dai click pe "Anuleaza contul"

| Crucified a răspuns (pentru evenso):

Uhhhh ce bine ca mi l-am sters, tot primeam emailuri d-alea ca cutare si cutare este interesat de mine sau ca m-a cumparat.
acele persoane erau interesate de mine deoarece am avut acea poza de profil cu o fata emo, credea ca sunt eu rolling on the floor

| evenso a răspuns (pentru Crucified):

Tu ti-ai cautat tongue de ce nu ai pus o poza oarecare?
dar acum nu mai conteaza, daca te-ai sters laughing

| Crucified a răspuns (pentru evenso):

Si am primit tot felul de mesaje din astea: "este frumoasa","vrei sa fii iubita mea?" rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

4 răspunsuri:
| Paula_Istinie_1956 a răspuns:

Nu vreau sa mai am cont pe h5.