| LalLyBoOmD a întrebat:

Cum impresioneaza un baiat o fata, cum arata ca o place?

7 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Pai se da la ea [armand] vb numai cu ea [armand] face glume [armand] deci in concluzie Claudia+Armand=Love! FUNDA? puppy dog eyes

| LalLyBoOmD explică (pentru Didi908):

Esti proasta raaau :@

| Didi908 a răspuns (pentru LalLyBoOmD):

Hai pa eu tiaam spus doar adevarul dar daca u nu vrei sa ma crezi! esti cu capul se vede de la o posta cal placi si ma enervezi si mai rau! da recunoaste altfel nu voi mai vb cu tine 2 saptamani

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Se foloseste de tot ce.i trece prin minte big grin
mai detaliaza si tu intrebarea putin, ce vrei sa afli de fapt?

| LalLyBoOmD explică (pentru Th3AbSinTh3):

Pai cam cum se comporta un baiat daca place o anumita fata...se comporta la fel ca si cu celelalte?

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru LalLyBoOmD):

laughing nuuu
eu pe celelalte nici nu prea le bag in seama. pai incerc sa aflu cat mai multe despre ea, ii fac diverse propuneri pentru a ma apropia de ea, cand nu se simte bine vreau sa aflu ce a patit, fac glume. dar nu pe seama ei, atingeri "intamplatoare", ii iau apararea si ii fac mici complimente... sunt multe semne, tu ce ai observat?

| mihaela909 a răspuns:

Buna, pai pe mine mar impresiona daca mi-ar scrie o poezie sau daca mi-ar canta ceva la chitara, dar merge si cu trandafiri.big grin