| SmilePleaseXoXo a întrebat:

Cum impresionez un baiat? Cum sa incep o conversatie si despre ce? O sa mergem la aqua parca-ul din darste(Brasov) si vreau sa il impresionez( il plac).
Ps. E italian!

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

E usor,te duci faci cunostinta cu el si il inviti la un suc sau o inghetata si ii pui intrebari dar sa nu fii tupeista si nici foarte timida,sa fii normala,si incearca sa stai cat mai aproape de el,sa te dai la el dar intr-un mod dragut si senzual, si incearca sa intretii conversatia cu el, pe parcurs o sa fie nebun dupa tine, ai incredere in mine, sunt baiat si siu ce spunswinking

2 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Perversiunea atrage atentia baiatului.

| GiuliaGiuly a răspuns:

1.ar trebui sa stii italiana sau engleza in caz ca stie sa va intelegeti.2. daca a inteput sa il cunosti, si sti ce ii place, incepe o convertatie despre ce aveti in comun, zambeste mereu.pt ca se va indragosti sigur de el.big grinPrimesk Funda?big grin