| ingerash_6577 a întrebat:

Cum intorc o poza de pe facebook? urgent! mersi... funda:*

6 răspunsuri:
| federerdinamo a răspuns:

Trebuie sa intorci poza mai intai in pc si apoi sa o pui pe facebook altfel nu merge:*

| Petrică_Cristyan_1992 a răspuns (pentru federerdinamo):

Esti tu fraier ca se poate intoarce direct de pe facebook! Dai pe poza --> optiuni si deasupra -->,, roteste spre dreapta'' sau,, roteste spre stanga''! happy

| InsaneDoll a răspuns:

O pui direct intoarsarolling eyes

| eL3cTr0 a răspuns:

Daca o ai in calculator deschide-o cand se va deschide poza jos trebuie sa ai niste sageti apasa pe ele pana o intorci cum vrei tu. Daca nu o ai in calculator descarco de pe facebook fa cum ti-am zis si upload-eazo iar happy. Funda?:X

| ingerash_6577 explică:

Gata am descoperit cum
nu e cum ati zis voi
la poza de pe facebook are 2 sageti dai pe ele si gata
ca pe comp ii intoarsa bine