| pisicutza8 a întrebat:

Cum intorci vorba unui baiat sau fata care te injura?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Te uiţi drept în ochii săi şi, în gând, îi spui exact aceleaşi cuvinte. Te asigur că va înţelege, iar tu nu îţi vei murdări gura cu cuvinte urâte.
Te invit pe website-ul http://www.lecturirecenzate.ro/ O să-ţi placă!

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nimic.Prostia nu trebuie incurajatawinking

| CybeRAthlete a răspuns:

Daca asta se intampla in cadrul unui grup restrans de tovarasi, raspund cu aceeasi moneda, imi bag simi scothee hee
daca e cineva din exterior si/sau necunoscut in functie de gravitatea injuriilor aduse, il calc pe cap straight face
bafta

| CybeRAthlete a răspuns:

P. s. pentru fete, niciodata violenta fizica. e injositor ca barbat sa dai intr'o femeie care nu poate riposta, si char de ar putea... niciodata...
bafta

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru CybeRAthlete):

Is curios ce faci cand da in tine cu tot ce are si-ti mai ei una si ti le mai face si omleta...

| Mandy a răspuns:

"You're jerk! O, stai, am uitat, tu nu poti sa intelegi asta, mai bine fa-ti de lucru si du-te sa-ti compari IQ-ul cu o gaina! Distractie placuta"

| DiutzaAngel a răspuns:

Depinde de injuraturi

| Caddy a răspuns:

Merci la fel