| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Cum invit o fata de care imi place in oras? Cam cum sa ii zic ca sa accepte?

Răspuns Câştigător
| cupcake02 a răspuns:

Daca vrei sa ii starnesti interesul cu adevarat si sa para foarte draguta toata situatia, incearca sa vorbesti cu ea: pe mess, fata in fata, la telefon, cum preferi si apropie-te de ea. Apoi spune ceva care sa o faca curioasa. Sigur va insista sa afle mai mult, moment in care poti sa ii spui "Iti spun doar daca iesi maine la un suc/pizza/bere/ce vrei tu". Aproape garantat va accepta. Bafta.

5 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Pur si simplu... tongue

| Lunetta a răspuns:

Buna.
Pai,vorbesti cu ea,si o intrebi frumos daca este dispusa sa iesiti in weekend (De preferabil) la un suc.big grin
Daca vrei s-o scoti in acest weekend,iti propun sa te apropii mai intai de ea, cu cateva intrebar de gen: buna, ce faci.
Si dupa o intrebi.big grin
Daca nu are timp, propui in alta zi.happy
Curaj.happy

| Denysaaaaa a răspuns:

Vorbeste cu ea! eu sunt fata si pentru mine, daca ar fi sa ma invite un baiat, la mine sa imi spuna direct:*:*:* sicred ca oricarei fete i.ar place asta! si crede.ma k nu are cum sa te refuze:X

| Catalyn13Barcelona explică (pentru Denysaaaaa):

Asta :* adica sa o pup?

| Denysaaaaa a răspuns:

Invit.o in orastongue o sa vezi k o sa acceptewinking