| bafratedeceoaresuntgelos a întrebat:

Cum iti dai seama ca iubita ta te inseala stie cineva va rog plzz ajutor?

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai devine distant fata de tine.
Nervoasa! Nimic nu i mai convine din ceea ce faci.
Gaseste tot felul de motive sa va certati. Evita sa va mai intalniti.
comunica mai putin cu tine la telefon.
Deeci ....ai inteles?

| lSummerl a răspuns:

Pai nu mai sta cu tine asa mult

| Tinna_Cristina_1989 a răspuns:

Cel mai probabil e distanta cu tine, o irita tot ce-i spui, nu te mai suporta, nu se mai comporta ca inainte, ca la inceput...

| vilia a răspuns:

Fii cat mai romantic si incearca sa te apropii de ea cat mai mult, iar daca evita... ceva nu e in regula, arata-i incredere ( dai parola ta de la telefon, recunoaste lucruri penibile dar totadata sensibile pe care nu le stie aproape nimeni ) daca nu se deschide si ea... confused

| Luis_Eduard_1994 a răspuns:

Dar tot asa de bine poate sa fie ca la inceput, si sa te insele, asta trebuie sa o simti, nu tot timpul sunt semne clarehappy