| Annie186 a întrebat:

Cum iti dai seama daca prietenul tau tine cu adevarat la tine?

Răspuns Câştigător
| AncaaaHope a răspuns:

Prin faptul ca iti e alaturi si la bine si la greu, ca in el gasesti un om in care te poti confesa fara ati dezvalui secretele...si nu stiu, te iubeste(ca si prieten, bineinteles laughing) asa cum esti si cu defecte si cu calitati..bye,funda?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Iti dai seama prin comportament.

| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Prin fapte happy

| Rauldor a răspuns:

Nu te foloseşte, te respectă, îţi face pe plac,te pune pe tine pe primul loc şi nu ascultă de prieteni, nu te jigneşte, nu te joacă pe degete, te acceptă aşa cum eşti. Face cu tine dragoste, nu sex, nu-ţi foloseşte trupul doar pentru propria lui plăcere.Îţi face surprize, faci parte din programul lui, adică tu cu el program comun.Te prezintă tuturor, familiei, prietenilor, nu te ţine secretă.Nu-i este ruşine să iasă cu tine în lume.Te ţine de mână, de braţ pe stradă, îţi dă telefon să te întrebe dacă eşti bine şi ce mai faci.-toate acestea sunt dovezi de iubire. Faptele şi nu vorbele contează.