| numesiprenume0 a întrebat:

Cum iti dai seama daca te place fara sa o intrebi?

6 răspunsuri:
| MadalinaRebe a răspuns:

Iti acorda mereu atentie :3, te urmareste mereu cu privirea, vrea mereu sa fie in preajma ta.Va apela la prietenii vostri comuni pentru a afla mai multe chestii despre tine. Vorbeste mult cu tine. laughing Iti dai seama dupa modul in care se uita la tine. Cel mai bine intrebi fata direct, sau o intrebi daca vrea sa joace Adevar si Provocare, si daca alege Adevar o intrebi daac te place big grin.

| NAT0 a răspuns:

Încercând s-o săruți, dacă respinge e clar nu, dacă acceptă și e totul bine, înseamnă că te place, deci nu trebuie să vorbești nimic cu ea.laughing Și dacă trage capul, mai ai o șansă mică, „Hai că nu te mănânc." Mda, cam atât.

| tom190 a răspuns:

Pai... s-o intrebe altcineva

| Damonana a răspuns:

Din moment ce vrei sa stii daca te place, inseamna ca si tu o placi pe ea. Acum problema nu e la ea, e la tine. Daca iti place de o fata, du.te la ea si spune-i, ca nu o sa te papehappy sau asa cum a zis si @NATO incearca sa o satuti.
Si zic asta pentru ca sunt fata, si daca astepti ca fata sa faca primul pas sau sa iti dea nu stiu ce semnale evidente, ei bine nu o sa faca astalaughing) in cel mai rau caz o sa iti dea semnale subtile, dar o sa iti fie greu sa iti dai seama ce inseamna, probabil o sa vii iar la noi sa te ajutam, noi o sa.ti spunem aceleasi lucturi si tu tot nu te alegi cu nimic.
Te duci frumos la ea, si alegi una din variante vorbit/sarut. Ca mai mult de un reguz nu are ce sa.ti faca. Macar stii ca ai incercat, decat sa pierzi atata timp incercand sa.ti dai seama daca te placehappy
Multa bafta:* sa ne zici cum a fosthappy

| AliaIoana a răspuns:

Aha, am inteles... Deci si tie iti place de ea laughing
Pai sunt anumite semne ca te place... Vrea ca stea cu tine cat mai mult timp, vorbeste cu tine mai mult decat cu ceilalti, incepe sa rada din motive care nu sunt neaparat amuzante, cand te priveste i se dilata pupilele. Dar daca vrei sa fi sigur, de ce nu o intrebi?
Oricum, sper ca te-am putut ajuta! Pa pa! :*

| Marilyn50 a răspuns:

Pai de obice cand o fata place un baiat mai mereu vorbeste cu el sau cand acesta nu se uita ea se uita la el, incearca sa se bage in vorba cu acesta sau chiar flirteaza cu elwinking