| kikivero a întrebat:

Cum iti dai seama daca te place un baiat fara sa il intrebi...

6 răspunsuri:
| Cristian3 a răspuns:

Pai. prin gesturi, prin vorbe! incearca sa stai mai mult in timp in preajma lui si vezi cum se comporta. si daca se comporta ca un amorezat al tau e. daca nu!

| katy001_2743 a răspuns:

-se uita strident la tine

-iti zambeste altfel

-se uita f. urat cand stai pe langa un baiat

-de obicei iti pune porecle.(mai rar laughingrolling on the floor) )

Funda?

| AbcAbc a răspuns:

Paaaaaaaaiii:-dupa cum se comporta in preajma ta
-daca roseste de fata cu tine
-se uita pe furis la tine
-iti trimite biletele, mesaje
-se da mare cu orice ocazie ca sa te impresioneze
siiii nu stiu ce sa mai zic. App. daca ai observat semnele de mai sus la vreun baiat incearca sa pui unele din ele in aplicare.Cine stie ce iese!big grin

| maturik a răspuns:

Se uita mereu la tine si incearca sa te atraga la distanta fata de alti din jur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand dupa felul in care se uita la tine cum sa zic daca te priveste ceva de genu privirilor pe care si le arunca actorii in filme cand se vad prima data "dragoste la prima vedere" daca cauta sa sa fie tot timpul langa tine. daca rade la glumele tale si CLAR nu te ia peste picior, daca e tot timpul dragut si de ce nu cauta sa te imbratiseze si daca a facut-o vreodata si imbratiseara a fost calda si ti-a dat impresia ca ar vrea sa nu iti mai dfea drumul clar simte ceva pentru tine dar incearca sa intri in vorba cu el doar voi doi intrabal de preferintele lui in materie de muzica filme etc si spuneile si u pe a le tale daca te place va fi de acord cu ele chiar daca sunt total diferite de ale lui. mult succes sper ca te-am ajutat funditahappy

| alexaalx a răspuns:

Citeste semnele sau fal gelos sa vezi daca ori incearca acelasi lucru ori nu are nici o reactie una din ele trebuie sa fie succes