| CandyHearts a întrebat:

Cum iti dai seama daca timpanul este perforat(nu crapat ci perforat)? doare sau nu? eu presupun ca da, dar am nevoie de pareri! FUNDA

1 răspuns:
| rutanklan a răspuns:

Pai daca ai ameteli, adica exact ametelile acelea dupa ce te invarti mult intr-un loc. Daca iti curge lichid ceva din ureche. Daca se schimba auzul si auzi pacanalei si de genu. Daca simti o durere puternica urmata de o lipsa de durere. Daca ai des infectii auriculare. Astea sunt simptomele. S-ar putea sa te doara si fara sa fie perforat.