| madymadymadymady_4899 a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat te inseala? funda happy

Răspuns Câştigător
| Candice a răspuns:

Observi o schimbare brusca in comportametul lui, este mai distant cu tine, chiar secretos, primeste telefoane ciudate. Cand va intalniti este prost-dispus, iti gaseste defecte, va certati mai des, si prefera sa stea mai degraba cu prietenii lui decat cu tine. Oricum, sunt mult mai multe semne ca te inseala, depinde de baiat

2 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Daca si-a pierdut interesul fata de tine, daca in ultimul timp te ignora,daca bate apropouri la despartire,daca se plictiseste cand sta cu tine, daca are pe status la mes tot felul de mesaje care sa duca la idea unei despartiti, relatii noi etc.

| NoIdentity a răspuns:

Pai simplu incepe sa te evitete in sensul ca ii este greata de tine sau cu tine nu ii mai pari interesanta nu mai vrea sex cu tine (depinde de varsta)iti gaseste muuulte defecte va cerati de la nimic toata minte vn tarziu acasa sau deloc te santajeaza nu mai este mandru cu tine cand pleaca de acasa sta ore in sir la oglinda iese afara sa vb la tel prefera prietenii in locul tau sh cea mai evidenta : are parfum femeiesc pe haine sau ruj ori maghiaj daca mai ai nelamuriri da add la yo_star_baby26 --sunt experta in chestii din astealove struckfunda?love struck