| lunathemoon a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat te place(in afara de,, Sa il intrebi")?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gmbod1 a răspuns:

Pai,exista multe feluri...sa intrebi pe alti baieti sau chiar fete ....sau prin comportamentul sau cand este in preajma ta ex:nah se uita la tine din 2 in 2 sec, dar incearca sa vorbesti si tu cu el

| fugera a răspuns:

Dupa gesturile care le face. dupa cum se comporta cu tine, iar daca e rusinos dar tot ii place de tine atunci mai bine fa tu primul pas.