| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti faci un prieten? Il intrebi sau astepti pana mori? Raspuns serios pls fara chestii tampite... Ii spui ca iti place de el? Chestii de genu asta...Stiti voi!

Răspuns Câştigător
| Alexxxxxxx a răspuns:

Baga-l in seama mereu pe mess [poate isi da seama ca il placi] sau rogi o prietena de a ta sa ii spuna baiatului ca il placi.si sa-l intrebe daca te place si el.bafta!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da asta se intreaba cand iese ocazia la iveala.

| Dav7id a răspuns:

Da,ii spui, ca daca stai dupa el.Chestii de genul asta.Nu prea avem ce ne trebuie, mai sunt si tupeisti, dar uneori tupeul strica.Vezi ce faci.Dar ii spui tu, nu sta dupa el laughing. Salut