| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti petrece timpul util pe internet?

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Vizionand documentare interesante, citind site-uri si enciclopedii bune si cu informatii interesante(gen wikipedia, site-ul descopera etc) sau citind o carte in format electronic..Succes

| CPAElites a răspuns:

Invatand!
Poti invata limbaje de programare etc. SEO, cum sa rankezi un site!
Poti castiga foarte multi $ big grin

| anonim_4396 explică (pentru CPAElites):

SEO stiu, cred. Dar limbaje de programare nu stiu cum sa invat singura...

| Anonimuserr a răspuns:

Vorbind cu prietenii, citind, uitându-te la clipuri, muzică filme.

| cristi10grei a răspuns:

La diverse chesti documentare sexuale, happy filme inteligente cuconetatie sexuala, sport sexual, inteligenta si distractie sexuala

| Lucitu a răspuns:

Citind.