| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti vezi viata? Daca ai putea, ce ai schimba?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prăbușită. Ce aș schimba? Totul cu tot ce este în ea!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un lac mare cu o apa adanca cand lina, cand tulburata, cand tsunami, cand reflux, cand limpede, cand murdarawhistling

| Bacemi a răspuns:

Viata mea e ca viata unui drogat. Trag cate un fum si ma simt extraordinar. Apoi ma trezesc la realitate si caut disperat bani sa cumpar marfa noua sa mai trag un fum.

| JustMusic a răspuns:

Minunata cu tot cu greutati nu as schimba nimic asta ar insemna sa uit de greutati de probleme si ca am nevoie si de ajutorul altora ar insemna sa imi fac viata sa fie roz nu sa fie roz si negru sa vie viata un vis nu mi se pare corect daca ai schimba viata in bine vai ita ca prin ce treci acum iti va fi de folos mai tarziu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic, nimic, nimic oricit de grea ar fi.Nu mi-as ierta-o pentru ca as considera abandonul greutatilor.