| Ioana_8819 a întrebat:

Cum iti8 faci verified account la hi5, ma puteti ajuta, nu am nevoie eu, pentru ca nu sunt vedeta, dar veau sa stiu cumhappyMultumesc

Răspuns Câştigător
| Oana4340 a răspuns:

Pai acolo este doar o poza, care scrie hi5 verified account de pe siteul Tynpick, te poti uita la asa zisele vedete de pe hi5 care si-au descarcat poza de pe siteul TynPick, sa nu crezi ca alea care au verified account sunt realelewinkingdoar isi descarca poza si cei care sunt disperati sa aiba vedete pe hi5 si ii cred doar pentru ca au verified account

2 răspunsuri:
| deffect a răspuns:

Nu trebuie sa fi vedeta sa ai hi5 laughing

| Ioana_8819 explică:

Multumesc mult la toti