| viper1720 a întrebat:

Cum l-ati caracteriza voi pe Bill Kaulitz?big grin. cea mai buna caracterizare primeste fundabatting eyelashes... fan Kill kaulitz

2 răspunsuri:
| AlecSa_5470 a răspuns:

-are inaltimea de 1, 88 m;
-are greutatea de 52 kg;
-este in zodia fecioarei;
-are parul de culoare maro deschis(momentan vopsit in negru);
-are culoarea ochilor caprui deschis
-este unul dintre cei mai in voga cantareti germani
-are un frate, Tom Kaulitz, care e cu 10 min mai mic
-a scos pana acum 6 albume impreuna cu formatia din care face parte
-este un rocker inrait
-ii plac inelele, brăţările, lanţurile ciudate accesoriile, cât mai multe în general
-are 4 tatuaje (unul pe ceafă-logoul trupei, unul pe abdomen-3 stele, unul pe mână-Freiheit89=Libertate89 şi unul pe partea stângă a corpului-Wir hören nie auf zu schreien, Wir kehren zum Ursprung zurück=Nu ne vom opri niciodată din ţipat, Ne întoarcem la origini)
-mai are si 4 pierceing-uri
-este sensibil si crede in dragostea adevarata
-crede ca fata ideala pentru el trebuie să aibă chip drăguţ, mâini frumoase (să nu-şi roadă unghiile), formele corpului bine definite, să fie sinceră şi misterioasă
-e ft gelos
-primul lui sarut a avut loc la 9 ani si i s`a parut scarbos
-a dat voce personajului Arthur din „Arthur şi Minimoys", un film de desene animate, care rulează la cinematografele germane încă din ianuarie

Cat atat happy... Sper sa iti fie de folos!

| viper1720 explică:

Da multumesc. dar aveam nevoie de o descriere facuta de tine, nu sa fie copiata de pe net.Multumesc oricum!