| SorynaSweet a întrebat:

Cum las remorca la destinatie in 18 wheels of steel Haulin' caci am ajuns la destinatie si nu pot sa o las daca dau Enter imi apare [la firma la care trebuie sa las incarcatura] o lista de job'uri. Eu nu vreau job din nou, vreau sa il termin pe acesta! Pe ce apas? T nu merge, ca las remorca fara rost in parcarea firmei straight face
Funda pentru raspunsul care merge happy

2 răspunsuri:
| TripleMx a răspuns:

Salut intra in options si refa setarile inloc de T pune alta tasta si o sa iti mearga

| sebby19 a răspuns:

Ajungi la destinatie, parchezi remorca unde iti arata sageata si apesi t. Uneori este cam greu deoarece trebuie sa parchezi cu spatele.