| tombraiderunderworld a întrebat:

Cum ma comport dupa ce un baiat ma refuza?

Răspuns Câştigător
| Piiiiiiika a răspuns:

Buna.

Comporta-te normal straight face
Daca esti suparata pe el, asta e. thinking
Dar de ignorat, nu-l ignora. Faza aia cu " a-l face gelos" sincer e o prostie.

Vorbeste cu el cum vorbesti si cu restul prietenilor. Daca el vorbeste cu tine bine, daca nu, nu.

Daca nu-l bagi in seama si o sa-l provoci la gelozie o sa-si schimbe parerea despre tine in rau straight face

Bafta ^^

2 răspunsuri:
| PopândăuIRătăcit a răspuns:

E o prostie sa-l faci sa fie gelos. N-are cum sa fie gelos din moment ce te-a refuzat si plus de asta ii lasi o impresie si mai proasta. Te comporti cum te comporti de obicei. Fara sa te bagi pe gatul lui. Baietii au nevoie de spatiu si nu le-ar conveni sa fii insistenta. Depinde acum si cum te-a refuzat. happy

| AlinnJe a răspuns:

Incerci sa il faci gelos. si vezi cu reactioneaza.