| Ѵαмριяɛ a întrebat:

Cum ma cresc nivelul la miss bimbo? plss raspunsuri rapide. fundoi

Răspuns Câştigător
| EANS a răspuns:

Intrib in cont, bagi in my bimbo, dai in josul paginiii si acolo apare ca in dreptunghi mare si roz in care sunt scrise 4 sarcini, in engleza fireste, trebuie sa le in deplinest(daca nu te descurci inti pe o pagine separata si scrii dictionar de texte online englez-romam).

2 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Tre' sa faci toate Goals-urile : )))))

| YoyO_7927 a răspuns:

Indeplinind sarcinile care apar in chenarul roz din partea de jos a ecranului! Atunci cand le indeplinesti iti apare o casuta cu "level up", dai click pe ea si gata!kiss