| ღTootydeCoolღ a întrebat:

Cum mi-as putea convinge parintii sa ma lase sa imi pun un piercing in limba, avand in vedere ca ei nu sunt deloc de acord cu asta, nici nu vor sa auda. Insa tin sa spun ca este o dorinta pe care o am si as vrea sa mi-o indeplinesc pe cat posibil de repede. Apropo, ei nu tin cont daca ma rog sau nu de eiwinking
Funditaaa

6 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Daca te face fericita cu adevarat acest piercing du-te si puneti-l fara acordul lor. Dar am o intrebare, se va inchide gaura dupa aceea? Poate intra mancare acolo.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu sa am un copil nici mie nu mi ar placea sa il vad cu fiare prin gura, mai mult nu as saruta in veci si pururi o fata care are asa ceva in limba, mi se pare de a dreptul scarbos

| dorin1990 a răspuns:

Du-te si pune-ti dupa ce te vad asa nu poate nimeni sa te omoare

| Zoella a răspuns:

Eu zic să-i asculţi pe părinţii tăi, sau aşteaptă până la 18 ani şi pune-ţi după. Serios acum, e o prostie. Dacă ai şcoală vei fi luată în nume de rău de către profesori.

| Damian_Razvan_1987 a răspuns:

Paii, eu as zice sa te duci sa iti faci pur si simplu, te ascuzi cat poti si oricum o sa te vada, dar atunci nu o sa iti mai zica nmc, doar o sa te certe cred

| ღTootydeCoolღ explică (pentru Damian_Razvan_1987):

Faza este ca trebuie sa am acordul lor ca sa pot sa imi fac sad