| popandreea a întrebat:

Cum miroase parfumul Divine de la Oriflame?(e dulce?)

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Nu e dulce, dar nici fresh, e o combinatie intre acestea, dar nu supărătoare. Depinde de PH-ul fiecăruia şi de gustul fiecăruia. Mie, una îmi place, îl gasesc de-a dreptul... divin!

1 răspuns:
| Corina a răspuns:

Revin cu o precizare în ce priveşte persistenţa: aproape niciun parfum Oriflame sau Avon nu persistă mult. Dacă mai vrei o sugestie, parfumul Serene, tot de la Oriflame, miroase bestial, sau cel puţin aşa consider eu şi e puţin mai ieftin. În noul catalog Oriflame, observ că a mai apărut un parfum Divine senzual pe roşu, care e şi f. scump (57, 99 lei). Acela nu ştiu cum miroase. Eu spuneam de cel albastru.