| XxDeeDeexX a întrebat:

Cum modific id ul cu care ma loghez pe TPU...ca la date de logare nu a mers sa l schimb
Fundita:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In meniul din stanga, selectezi: "Editare date logare".
La email curent lasi totul neschibat, si doar dai click pe "Introdu noua adresa de email", apoi pui parola la "Introdu si parola contului tau pentru validare" si dai click pe "Modificare". In ceva timp ar trebui sa primesti un mail pe noul email de aprobare.
Daca probleme persista, fie dai click pe "Contact" (este scris cu albastru in "susul" paginii) si comunci admin-ilor ce probleme ai, fie trimiti o plangere la adresa de mail raluca. diaconu@tree.ro
O zi buna!